Dodano : Lip 11, 2018

Sprzedajemy kruszywo drogowe Warszawa

Sprzedajemy kruszywo drogowe Warszawa

Cennik kruszyw drogowych:

  • Ceny kruszywa betonowego wahają się ok. 20-25 zł./tonę.
  • Ceny kruszywa ceglanego wahają się w przedziale  15-20 zł./ tonę.
  • Cena kruszywa mieszanego betonowo-ceglanego waha oscyluje w zakresie 12-18 zł./tonę. 

Transport kruszywa uzależniony jest przede wszystkim od ilości oraz od odległości z miejsca załadunku do miejsca docelowego, w które ma zostać przetransportowane kruszywo. Dlatego też ceny transportu mogą być bardzo różne i wahają się od 150 – 400 zł. (1km-50km).

Kliknij, aby poznać zakres cenowy pozostałych materiałów sypkich.

Kruszywa budowlane mają bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, dlatego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów w mieście Warszawa. Jest wiele rodzajów kruszywa. W zależności od ich rodzaju znajdują zastosowanie jako podbudowa pod drogi i place, do wytwarzania betonu i asfaltu, mają właściwości meloracyjne, również często stanowią element ozdobny podwórek i ogródków.
Nasza firma oferuje szeroki asortyment kruszyw, pełną specyfikację znajdziecie na stronie tutaj.
Jednak głównym produktem, który sprzedajemy w bardzo dobrej cenie i dużych ilościach są kruszywa ceglane i kruszywa betonowe określane często jako kruszywo drogowe. Uzyskujemy je po przekruszeniu gruzu pochodzącego z rozbiórek budynków. Wytworzone w ten sposób kruszywo drogowe oczyszczone jest ze śmieci i odpadów porozbiórkowych. Dzięki tej technologii Klient otrzymuję idealny produkt na podbudowę i utwardzenie powierzchni, którą następnie można wykończyć kamieniem ozdobnym, kostką brukową, itp.  Głównym obszarem sprzedaży kruszywa jest Warszawa i okolice. Zapewniamy transport kruszywa na terenie Warszawy.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów wyceny, skontaktuje się z nami pod numerem telefonu 602 780 311 lub napisz zapytanie mailowe poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na maila [email protected]

 

Budowa dojazdu do posesji

Ew-trans s.c. usługi drogowe, budowa dojazdów, utwardzanie parkingów.