Dodano : Lip 11, 2018

Sprzedajemy kruszywo drogowe Warszawa

Sprzedajemy kruszywo drogowe Warszawa

Kruszywa budowlane ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, dlatego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów w mieście Warszawa. Jest wiele rodzajów kruszywa. W zależności od ich rodzaju znajdują zastosowanie jako podbudowa pod drogi i place, do wytwarzania betonu i asfaltu, mają właściwości meloracyjne, również często stanowią element ozdobny podwórek i ogródków.
Nasza firma oferuje szeroki asortyment kruszyw, pełną specyfikację znajdziecie na stronie tutaj.
Jednak głównym produktem, który sprzedajemy w bardzo dobrej cenie i dużych ilościach są kruszywa ceglane i kruszywa betonowe określane często jako kruszywo drogowe. Uzyskujemy je po przekruszeniu gruzu pochodzącego z rozbiórek budynków. Wytworzone w ten sposób kruszywo drogowe oczyszczone jest ze śmieci i odpadów porozbiórkowych. Dzięki tej technologii Klient otrzymuję idealny produkt na podbudowę i utwardzenie powierzchni, którą następnie można wykończyć kamieniem ozdobnym, kostką brukową, itp.  Głównym obszarem sprzedaży kruszywa jest Warszawa i okolice. Zapewniamy transport kruszywa na terenie Warszawy.

Ceny kruszywa betonowego wahają się w ok. 22-25 zł./tonę, jednak jeśli chcieliby Państwo poznać cennik kruszywa Warszawa zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdyż każda wycena przygotowywana jest indywidualnie, zależnie od zamawianej ilości i odległości.

Budowa dojazdu do posesji

Ew-trans s.c. usługi drogowe, budowa dojazdów, utwardzanie parkingów.