Dodano : Gru 20, 2016

Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę rozbiórkową w Warszawie?

Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę rozbiórkową w Warszawie?

Jak w każdej branży, także w budownictwie jest mnóstwo firm rozbiórkowych oraz firm wyburzeniowych, oferujących swoje usługi w internecie. Skutkiem ubocznym bardzo łatwego dostępu do internetu jest stale powiększająca się plaga oszustów, którzy czyhają na łatwowiernych Klientów. Czy zawsze powinniśmy sugerować się wyłącznie ceną usługi, wybierając firmę do rozbiórki domu lub innego obiektu? Aby uniknąć w przyszłości problemów, radzimy zwrócić uwagę na kilka aspektów, które pozwolą już na samym początku zweryfikować wiarygodność firmy:

 • Warto sprawdzić choćby w internecie od jak dawna istnieje firma (można tego w łatwy sposób dokonać na stronie CEIGD, wpisując nip firmy) i czy są opinie Klientów na temat tej firmy.
 • Profesjonalna firma rozbiórkowo-wyburzeniowa posiada własną stronę internetową oraz adres mailowy.
 • Możesz zażądać od przedstawiciela firmy wyburzeniowej okazania referencji od innych Klientów, które są doskonałym obrazem jakości jej usług.
 • Rzetelna firma przygotowując ofertę, niemal w każdym przypadku będzie opierała się na wizji lokalnej obiektu przeznaczonego do rozbiórki. Przygotowywanie ofert jedynie na podstawie zestawień parametrów lub dokumentacji fotograficznej jest mało profesjonalne, gdyż może skutkować naliczaniem dodatkowych kosztów w wyniku pojawiających się komplikacji, których Wykonawca nie mógł zweryfikować na podstawie zdjęć.
 • Po dokonaniu wyboru firmy rozbiórkowej pamiętajmy o zabezpieczeniu się odpowiednią dokumentacją w formie zlecenia lub umowy, w których należy ująć najważniejsze punkty współpracy:
  – cenę
  – termin realizacji
  – zakres prac.

Firma Ew-trans S.C. jest z Państwem od 10 lat. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. Pomimo, że działamy lokalnie dość często spotykaliśmy się z sytuacjami, gdzie Klienci wynajmowali “super tanie” firmy, które następnie nie wywiązywały się z początkowych ustaleń. W efekcie czego dochodziło do zerwania współpracy, a Klient musiał szukać kolejnej firmy, aby zrealizować prace i ponosić dodatkowe koszty. Jest wiele skrajnych przypadków, dlatego postanowiliśmy napisać ten artykuł, aby wzbudzić Państwa czujność.